Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaSchoolinfo

Bij wie kun je waarvoor terecht?

Heb je vragen over school: over je rooster, huiswerk, cijferlijst, enz.? Heb je persoonlijke vragen, bijvoorbeeld over verliefdheid, pesten? Ben je ziek of moet je naar het ziekenhuis voor een operatie? Zijn er problemen thuis, in de privésfeer? Wil je gewoon even met iemand een praatje maken? Voor al dit soort vragen staat er bij ons een heel team voor je klaar. Mentoren, decanen, vertrouwenspersonen, zorgcoördinatoren en nog veel meer mensen. Bij wie kun je nu waarvoor terecht vind je in het overzicht hieronder.

MentorNaamE-mailvak/functie
m1a Mw. S. Jansen s.jansen@brederomavo.vova.nl ec
m1a Dhr. R. Somers r.somers@brederomavo.vova.nl wi
m1b Dhr. J. Tkauz j.tkauz@brederomavo.vova.nl ak
m1c Dhr. J. Hollink j.hollink@brederomavo.vova.nl bi
m1d Mw. N. Molenaar n.molenaar@brederomavo.vova.nlgs
m1d Dhr. S.Kee s.kee@brederomavo.vova.nl en
m1e Mw. B. Denecke b.denecke@brederomavo.vova.nl ne
m1f Dhr. J. de Langej.delange@brederomavo.vova.nl lo, it
m1f Mw. Van der Leijm.vanderleij@brederomavo.vova.nl lo
m2a Dhr. J.Vermeeren j.vermeeren@brederomavo.vova.nlec, it
m2b Mw. N. Zeidabadin.zeidabadi@brederomavo.vova.nlwi
m2b Dhr. C. van Ede c.vanede@brederomavo.vova.nl tn, bv
m2c Mw. L. de Graaf l.degraaf@brederomavo.vova.nl ne
m2c Dhr. A. Jilali a.jilali@brederomavo.vova.nl en
m2d Dhr. E. van der Steen e.vandersteen@brederomavo.vova.nlen
m2d Mw. J. Noordberger j.noordberger@brederomavo.vova.nl bv
m3a Dhr. M. Verhoeven m.verhoeven@brederomavo.vova.nlec
m3a Mw. E. Tasköprü e.taskopru@brederomavo.vova.nlnask, nask2
m3b Dhr. M. Tan m.tan@brederomavo.vova.nlne
m3b Mw. D. Knelange d.knelange@brederomavo.vova.nlfa
m3c Dhr. F. Keizer f.keizer3@bredermavo.vova.nl nask, nask1, it
m4a Dhr. T. Ebbes t.ebbes@brederomavo.vova.nl lo, lo2
m4b Mw. F.H. de Vriesf.devries@brederomavo.vova.nlne
m4b Dhr. B. Houweling b.houweling@brederomavo.vova.nl ckv, bv
m4c Dhr. S. Franken s.franken@brederomavo.vova.nl lo, lo2
m4c Mw. M. Rosenkrantz - Dobber a.rosenkrantz@brederomavo.vova.nlbi
 Mw. M. Durant (verzuimcoördinator)m.durant@brederomavo.vova.nl  
 Dhr. B. Houweling (cultuurcoördinator) b.houweling@brederomavo.vova.nl ckv, bv
 Dhr. S. Franken (decaan) s.franken@brederomavo.vova.nl lo, lo2
 Mw. S. Simoes Felix s.simoes@brederomavo.vova.nlfa
 Dhr. P. Veldman p.veldman@brederomavo.vova.nlfa
 Mw. L. Gijssen l.gijssen@brederomavo.vova.nlgs, co-docent
examensecretaris Dhr. T. Ebbes t.ebbes@brederomavo.vova.nl 
zorgcoördinator Mw. J. Noordberger j.noordberger@brederomavo.vova.nl 
teamleider Dhr. D. Koolmoes d.koolmoes@brederomavo.vova.nlonderbouw
teamleider Mw. M.E. Winterm.winter@brederomavo.vova.nlbovenbouw
directeurMw. T. Jegent.jegen@vova.nl 
algemeen adressecretariaat (020-5797230)info@brederomavo.vova.nl 
absentie Mw. Durant (020-5797230)absentie@brederomavo.vova.nl